Bulunduğum şehirde servisiniz var mı ?

Türkiye’nin 81 ilinde servisimiz mevcuttur. nerede olursanız olun orada mutlaka yetkili servisimiz vardır. il ve ilçe merkezlerinde tüm kurulumlar ücretsizdir.

Sipariş verirsem ne zaman montajı gerçekleştirilir?

Siparişinizi takip eden 1-3 iş günü içerisinde ürünün montajı servis tarafından yapılır.

Üründen memnun kalır mıyım?

Türksu arıtma cihazları kaliteli suyu garanti etmektedir, SUYUN TADINDAN memnun kalmadığınız durumda 2 hafta içinde almış olduğunuz cihazı iade edip paranızın tamamını geri alabilirsiniz. Orijinal filtrelerini kullandığınız müddetçe suyunuz ilk günkü kadar, taze hafif ve sağlıklı olmaya devam edecektir.

Siteden online sipariş vermek ne kadar güvenilir?

www.turksuaritma.com sitesi 1992 yılından beri Türkiye’de online olarak hizmet vermektedir, sitemiz üzerinden 256 bit SSL güvenli şifreleme koruma sayesinde kartınızla rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

Nakit aldığımda ne gibi bir avantajım olur? Promosyonlarınız var mı ?

Nakit (havale) ile yapılan ödemelerde yüzde 5 civarı indirim yapılmaktadır ayrıca 1 ay içinde 2. bir ürün alan müşterilerimiz 90 TL değerinde 3 lü filtre seti hediyesi kazanmaktadır!

Ücretini ödediğim ürünüm elime ulaşmazsa ?

Ücretini ödediğiniz ürününüz anlaşmalı olduğumuz kargo (Yurtiçi Kargo ) şirketiyle aynı gün gönderilmektedir (saat 15 den sonra yapılan siparişler bir sonraki gün gönderilmektedir) ürününüz elinize 24 saat içinde (uzak veya mobil yerler 48 saat) içerisinde ulaşmadığı takdirde müşteri hizmetlerimizi arayarak ürününüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Nadir de olsa kargo şirketleri teslimatta gecikmeler yaşayabiliyor bu tür durumlarda size en yakın Yurtiçi Kargo şubesiyle de iletişime geçebilirsiniz.

Ürünü kendim montaj yapabilir miyim ?

Evinde matkabı olan herkes ürünü rahatlıkla kurabilir montaj videomuz sitemizin ana sayfasında mevcuttur. isteyen müşterilere kurulum için gerekli olan detaylı resimleri E-Posta yoluyla göndermekteyiz. İsteyen müşteriler su tesisatçısına bile kurdurabilir çünkü montaj için gerekli olan tüm aparatları ücretsiz olarak ürüne dahil ediyoruz.

Arıtma cihazları mineralleri öldürüyormuş doğru mu ?

Türksu arıtma cihazlarındaki filitrasyon sistemi son teknoloji ile üretilmiştir akıllı tanıma özelliği sayesinde minerallerin geçişini sağladığı gibi 6 ve 7 aşamalı modellerimiz suyun içine ihtiyaç duyduğunuz mineralleri de katarak suyun daha kaliteli ve Ph değerinin daha yüksek olmasını sağlamaktadır.

Aldığım ürünü iade edebilir miyim ?

Satın aldığınız ürün ile ilgili teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz. 2 hafta içinde memnun kalmadığınız ürünü iade edebilir ödemiş olduğunuz tutarı geri alabilirsiniz.

Ürünleri orijinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın.

2 hafta içinde ölçüm değerleri ideal seviyede olmayan ve firma tarafından sorunu giderilmeyen ürünü iade edebilirsiniz.teknik sorunu olmayan ve kullanılmış ürünün iadesi kabul edilmemektedir.

siteden satın alınan yahut hediye edilen yedek filtreleri müşteri kendi değiştirir yada ücrete mukabil servis tarafından değişim hizmeti talep edebilir.